Teenused

Täisteenus:

Täisteenusena pakume mainefilmide ja telereklaamide loomist, vajadusel ka “ideest-eetrini”. Ka Eestis üha enam populaarsust koguv on abistavate videote loomine näiteks veebi külastajatele, et edasi anda saidi võimalusi (vt nt Sisustus.ee help-videot). Soovi korral võtame üles ja lõikame kokku firmaüritusi, konverentse või näiteks pulmi.

Teenused: 

Pakume nii PC kui Mac’i põhist montaaži, värvikorrektsiooni ja järelhelindust. Meil on kogenud animaatorid, et anda teemandile vajalik lihv lisades animeeritud tiitreid jpm. Oleme tulemusele orienteeritud, püüdes pakkuda alati parimaid tähtaegu. Meie kontor on alati kliendile avatud – olgu või pühapäeva hilisõhtul vastu esmaspäeva 🙂

Production management

Termin, millele eesti keeles konkreetset vastet vast ei leidugi. Tinglikult öeldes “produktsioonikorraldus” on see, mida pakume kohalikele või välisfirmadele: töö korraldus – alatest hotellidest kuni stuudiote ja tehnika reserveerimiseni ning castingu ja meeskonna värbamiseni.

Teletootmine

Oleme tootnud erinevaid telesaateid ja pakume võtte- ja montaažiteenuseid saadetele “Üks Teist” ja “Saladused”. Käesolevalt on plaanis ka uus talk-show sügishooajast 2008, jälgi reklaami!

Tehnikarent

Rendime välja tehnikat – s.h. JVC ProHD kaamerat GY-HD100E, professionaalset JVC DV-kaamerat GY-DV5000E, arvukalt lisasid (mattebox, statiiv, kaameralambid, erinev optika jne) ning helitehnikat, sh. poom, Sennheiser suundmikrofon MK66 koos Windboss korviga, käsimikrofonid (raadio- ja juhtmega), raadiomikrofoni komplektid jne. Vaata lähemalt!

Advertisements%d bloggers like this: