Miks valida Cube?


Peale peamise põhjuse, milleks on meie kliendi-spetsiifiline lähenemine ja  laitmatu tulemus kokku lepitud kellaajaks, eristab meid enamik konkurentidest veel NELI olulist seika:

A. Meie looming kuulub täielikult kliendile

Kui meilt tellida täis-teenusena, mille sisu loomise eest Klient nagunii juba maksab, kuuluvad kõik varalised õigused kliendile. Me anname Kliendile üle ka kõik materjalid välisel kettal / DVD-plaadil, s.h. projektifailid ja dokumentatsioon nii, et soovi korral on kliendil vabadus muudatusi teha ka konkureerivate firmadega. Me ei seo klienti enda külge ja jätame vabaduse soovi korral teenuse pakkujat muuta

B. Meie looming ei tunnista riigipiire

Valdavalt kasutame arhiivimuusikat ja ka modellidega teeme lepingud rahvusvaheliselt (v.a. erandkorras), nii et kliendil on reeglina õigus levitada oma reklaammaterjale kus iganes ja millal iganes.

C. Meiega on projekt kogu aeg kui peo peal

Cube Productions kasutab online projektijuhtimissüsteemi, mille abil on Sul ülevaade kõigist protsessidest, projekti etappidest ja loovlahendustest sõltumata Sinu asukohast.

D. Meiega toetate paljusi

Toetame aktiivselt filmitodengeid ja teisi eluvaldkondi, pakkudes tasuta tehnikat, teenusi ja palju muud. Tellides Cube’ilt aitate meil aidata!

Advertisements%d bloggers like this: